تبلیغات
SubSingErS - Opshop – Until The End Of Time - 2010

SubSingErS

بزرگ ترین مرجع دانلود آهنگ ها و مجلات Rock ، Rap و Metal

جستجو
نظر سنجی


موضوع: اخبار،مقالات و مجلات -راک و متال -


اثر جدید و شنیدنی گروه Opshop بنام Until The End of Time

Style: Alt. Rock         Format: MP3 267 Kbps

Opshop راک بندی 4 نفره و اهل نیوزلند است. آنها در کشور خودشان بسیار محبوب و جزو بهترین بندها و به نوعی یکه تاز موسیقی راک این کشور محسوب می شوند. اما با گوش دادن به فقط یک ترک از آثارشان براحتی می توان به این مسئله پی برد که سطح و درجه یا اصطلاحا کلاس کاری Opshop در حد جهانی و حتی فراتر از آن شاید در برخی نقاط قابل مقایسه با گروه های بزرگ آلترنیتیو مانند Kings of Leon,Train, Coldplay, Placebo و بسیاری دیگر باشد...
Jason Kerrison خواننده و لیدر گروه صدایی محزون، دارای بعد و شیوه ی خواندنی بسیار گیرا دارد که شدیدا به موسیقیشان که عمدتا اتمسفریک است جلای خاصی می بخشد. کریسون در قسمت هایی مخصوصا با تمپو و ریتم اسلو تر شاید برای علاقه مندان یادآور صدای Patrick Monahan خواننده ی Train یا Adam Levine لید وکالیست Maroon5 و حتی در برخی لحضات نوای حزن انگیز و خش دار اسطوره ای مانند Bryan Adams را تدائی می کند.
انسان در هنگام شنیدن موسیقی زیبا به صورت ناخودآگاه تصویری یا مصداقی مرتبط با فضای آن در ذهنش مجسم می کند که باعث ایجاد حالت لذت شده و نتیجه ی آن گاها چند باره شنیدن و لمس عمیق روحی است.
Until The End of Time سراسر احساس است. شنونده از ابتدا تا پایان خود را در حال تماشای فیلمی پر از صحنه های تاثیر گذار مجسم می کند که موج رمانتیک دلنشین حاکم بر آن همراه با ملایمت و آرامش بر وجودش می نشیند.
متاسفانه مانند بسیاری از زمینه های دیگر، در دنیای موسیقی نیز همواره هنر واقعی و خلاقیت بدور از "اسم بزرگ" مورد کم لطفی قرار گرفته و چه بسا تقلید یا خسته کننده هم نامیده شوند!
امید ما این است که این تنها خواص نباشند که تفاوتهای واقعی را می بینند...

 
:Tracklist
01 – Pins & Needles
02 – Love Will Always Win
03 – Through
04 – Paradox
05 – Madness & Other Allergies
06 – Monsters Under the Bed
07 – A Fine Mess We’re In
08 – Sunday’s Best Clothes
09 – Everything To Someone
10 – Nowhere Fast
11 – All For You
12 – Clarity


Album Name Server Download Link Size
Opshop – Until The End of Time
MediaFire Download 92
دانلود آلبوم یکجا در یک فایل زیپ


----------------------------------

Album Name Server Download Link
Opshop – Until The End of Time
MediaFire Click Here
دانلود آلبوم به صورت ترک ترک

برچسب ها: Opshop – Until The End of Time - 2010، opshop، until the end of time، rock، metal، alternative rock، راک، متال، بیوگرافی اپ شاپ، اپ شاپ،

نوشته شده در چهارشنبه 8 دی 1389 توسط ArmiA
درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت