تبلیغات
SubSingErS - شماره سوم مجله پالاپال منتشر شد

SubSingErS

بزرگ ترین مرجع دانلود آهنگ ها و مجلات Rock ، Rap و Metal

جستجو
نظر سنجی


موضوع: اخبار،مقالات و مجلات -راک و متال -

تصویر روی جلد شماره سوم مجله تخصصی راک و متال "پالاپال"

 

سومین شماره از سری مجله های تخصصی راک و متال پالاپال منتشر شد. پیش از این پالاپال تنها در حوزه موسیقی راک و متال در ایران فعالیت می کرد از این شماره کار خود را برروی موسیقی راک و متال در خارج از ایران آغاز کرده است.

در این شماره گفتگوهایی اختصاصی با آرین نائینی (گروه نیک آئین) ، گروه آژیراک ، گروه الکتروکیوت ، علی عزیزیان (گروه هشت) می خوانید. همچنین از این پس در هر شماره گزارشی از تمرین و فعالیت های گروه های راک ایرانی جای داده می شود که شروع این سری از گزارش ها با گروه Progressive Death Metal آژیراک می باشد. جدیدترین اخبار موسیقی راک و متال در داخل و خارج از ایران ، مقالات تحقیقاتی و پژوهشی در زمینه موسیقی راک ، نقد و بررسی آلبوم های راک ایرانی و خارجی و... از سایر موضوعاتی است که در این شماره از مجله پالاپال جای داده شده است. در پایان از همه وبسایت های اینترنتی که در نشر و پخش این مجله ما را یاری کردند تشکر می کنیم.

دانلود مجله با فرمت PDF بصورت کامل - حدود 26 مگابایت - لینک مستقیم

دانلود بخش ایرانی مجله با فرمت PDF - حدود 17 مگابایت - لینک مستقیم

دانلود بخش موسیقی جهان مجله با فرمت PDF - حدود 10 مگابایت - لینک مستقیم

دانلود آلبوم موسیقی همراه مجله بصورت فایل ZIP - حدود 60 مگابایت

دانلود قطعات بصورت جدا گانه : گروه هشت (باغ بارون زده) - گروه آژیراک (نابودی شیطان) - گروه هشت به همراه تارانتیست (SAY HAIL II) - گروه کانال (خوشبختی) - هاله غفوری (نوایی) - گروه کارمندان (قایق و نامه) - گروه الکتروکیوت (تیغ کند) - گروه سوشیانت (آخرین پرواز) - گروه 5grs (The FUNERAL


برچسب ها: شماره سوم مجله پالاپال منتشر شد، palapal magazine، rock، metal، راک، متال، پالاپال،

نوشته شده در دوشنبه 6 دی 1389 توسط ArmiA
درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت